ELEVATOR & ESCALATOR

TAŞIMA SİSTEMLERİ

Starke konutlarda asansörlerin yoğun kullanım saatlerini göz önünde bulundurarak bekleme sürelerini kısaltıyor. Ekonomikliğinin yanı sıra güvenirlik, sessizlik ve bir çok özelliği sizlere sunuyor. Starke, ekonomik binalardan en lüks binalara kadar her türlü projeye uygun geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

Halkın değerinin farklında olan Starke, gerek devlete bağlı olan kamu kurumlarda çalışanların gerekse bu binalara hizmet almak amacıyla gelen vatandaşların rahat taşınması için size etkili çözümler sunuyor.

Özel sektörde zaman kavramı çok daha değerli. Bekleme sürenizi minimumda tutmayı ilke edinmiş Starke, ticari amaçlı kullanılan binalarda da hızlı, konforlu, güvenilir ve son teknoloji asansörleriyle sizlerle.

Yoğunluğun sürekli değişiklik gösterdiği, alışveriş merkezlerinde dayanıklılığı ve yolcu emniyetiyle devamlı olarak hazır bulunan Starke Asansörler Alışveriş merkezlerindeki ihtiyaç ve talepleri fazlasıyla karşılar.

Acil müdahalelerde, hasta nakil ve taşıma sırasında kaybedecek zaman yok, bu bilinç ile hastanelere yönelik olarak özel dizayn edilmiş güçlü özelliklere sahip sarsıntısız ve güvenilir Starke asansör sağlık sektöründe sizlerle.

İlk izlenimler önemlidir. Starke Asansör otel müşterisini geniş, ferah bir asansör ile karşılar ve konforlu bir şekilde taşınmasına eşlik eder. 

Belirli gün ve saatlerde çok ciddi yoğunlukların yaşandığı, hızın ve kapasitenin çok önem taşıdığı noktalarda Starke asansör sizin için etkili, konforlu, güvenilir çözümler sunar.

Başta Metro-Tren istasyonları, havaalanları, alt-üst geçitler olmak üzere ulaşım sistemlerine yardımcı çözümler sunan Starke Asansör; Öncelikli olarak Engelli, yaşlılar ve ulaşım sistemlerini kullanan diğer tüm vatandaşlara güvenli, konforlu ve hızlı bir taşıma sağlayarak ulaşım sistemlerine katkıda bulunur.

Engelleri ortadan kaldırmak politikasını taşıma sistemleri ile uygulamaya geçiren Starke Düşey engelli sistemleri, refakatçi eşliğinde ve engelli arabasının rahat girip çıkabileceği kabin tasarımlarıyla farklı kat seviyeleri arasında güvenli ulaşımı mümkün kılıyor.

* Yürüyen Merdiven:

 

Genel olarak yoğun insan trafiğinin olduğu,ticari ve kamu binalarında ihtiyaca uygun bir şekilde ürünleri belirliyoruz.

 

Zaman ve   kullanım kolaylığı açısından değerlendirildiğinde günümüzde yürüyen merdiven ve yürüyen bantlar;

 

özellikle Metro,Havalimanı,Alışveriş Merkezleri,oTELLER,iŞ MERKEZLERİ ve büyük kamu  binalarının demirbaşı haline gelmiştir.

 

İç ve dış mekana özel üretilmiş ürünler,farklı genişlikte basamak çözümleri ile projelerde optimum tasarım imkanı ve ergonomik proje desteği sağlıyoruz.

 

 Ekonomik olmasının yanı sıra ;Akıllı çalışma opsiyonları,uzun ömürlü Led seçenekleri ,farklı  ürün yelpazesine sahip basamak seçenekleri ile yürüyen merdivenlerimiz 

 

Avrupa Standartlarına (EN-115) tam uygunluk sağlamakta  olup, birçok güvenlik elemanı ve enerji koruma sistemi ile donatılmıştır.

 

*Yürüyen Yollar:

 

Yürüyen yollarımız(Bantlar),Başta Havaalanı,Metro,ticari binalar gibi yatay ulaşımın gerekli olduğu durumlarda insan ve çoğunlukla nezaretindeki bavul,eşya vb. yüklerin sirkülasyonunun rahat ve hızlı bir şekilde sağlanması  için en son teknolojilerle üretiliyorlar.

Çeşitli genişliklerde, farklı eğim açılarında, farklı estetik görünüm opsiyonlarının yansıra üst düzey enerji tasarrufuna sahip ürünlerimizi güvenle hizmetinize sunuyoruz.

Başa Dön