ELEVATOR & ESCALATOR

MODERNİZASYON

Asansörlerinizde sık sık arıza çıkıyor mu? Asansörünüzün kabini fiziksel olarak kötü durumda mı? Asansör bekleme süreleri uzadı mı? Sürekli olarak gürültü problemleri yaşıyor musunuz?  Asansörünüz katta durduğunda kabin ve kat arasında yükseklik farkı oluşuyor mu? Asansörünüz 10 yaşını doldurdu mu? Asansörünüzden güvenlik açısından kaygı duyuyor musunuz?

 

Yukarıdaki soruların bir veya birden çoğuna "Evet" cevabını veriyorsanız, asansörünüzün modernizasyon zamanı gelmiş demektir. Gerekli bakım ve servislerin yapılmasına rağmen belirli zaman sonunda asansörünüz görevlerini yerine tam olarak getiremiyor olabilir. Zaman içerisinde asansörünüz mevcut standart ve yönetmeliklere göre uygunsuz hale gelmiş olabilir. Gelişen teknoloji ve tasarım örnekleri sonucunda yeni talepleriniz oluşabilir.

 

Yukarıdaki durumların sonucunda Starke, profesyonel ekiplerince yapacağı kontrollerle mevcut durumu tespit eder, talepleriniz doğrultusunda gerekli planlamayı yapar, markası ne olursa olsun eski asansörlerinizi parça değişimi ya da tam değişim ile modernize eder.

 

Gerekli modernizasyon ardından; Asansör ve yolcu güvenliği artar, arızalanma sayısı ve servis maliyetleri düşer, asansör kabini fiziksel olarak modern, şık ve iç açıcı hale gelir, asansör bekleme süreleri kısalır, daha konforlu ve sessiz bir yolculuk yapılır, daha hassas frenleme ve seviyeleme sayesinde asansör durduğunda kabin ile kat arasındaki yükseklik farkı ortadan kalkar, asansör güncel standart ve yönetmeliklere uygun hale gelir, enerji tasarufu sağlanır, asansörün faydalı ömrü uzar.

Başa Dön